27.-29.9. Finále Českého drezurního poháru - výsledky průběžně

FINÁLE ČESKÉHO DREZURNÍHO POHÁRU

27. - 29. ZÁŘÍ

AKTUALITA 29.9.

Šárka Charvátová vítězkou Belzet Cupu! Po skvěle zajeté volné sestave IM, zvítězila celkově o skoro 2% Šárka Charvátová s Saint Tropez před Emou Jančářovou a Fabriziem Sigismondim. Gratulujeme k zaslouženému vítězství!

Mezi juniory v Bekmen Trophy zvítězila s převahou Barbora Marešová s Remember Me H, gratulujeme!

Vítězkou Beckmann Trophy Pony se stala Miachaela Pavlisová s Holsteins Dirigent, gratulujeme!

Výsledky sledujte průběžně ZDE

AKTUALITA 28.9.

Sledujte výsledky průběžně ZDE

AKTUALITA 26.9.

Definitivní startovní listiny na pátek ZDE

AKTUALITA 24.9. - 21.45 hodin

Pořadí a časy soutěží byly upraveny byly v předběžných startovních listinách upraveny.

Nedělní finálové soutěže budou losovány dle sobotních výsledků v sobotu večer.

PROSÍM VĚNUJTE POZORNOST V PŘEDBĚŽNÝCH STARTOVNÍCH LISTINÁCH!!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Předběžné startovní listiny naleznete ZDE. Páteční jsou již nalosované, ostatní ještě ne!

STARTOVNÍ LISTINY JSOU PŘEDBĚŽNÉ A POŘADATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNU ČASOVÉHO ROZVRHU!

Již jen necelý týden nás dělí od zahájení finále Českého drezurního poháru.

V pátek 20. září, po uzávěrce přihlášek, můžeme říci, kolik závodníků v jednotlivých kategoriích přivítáme.

V té nejvyšší, BELZER CUPU, uvidíme plný počet - 12 dvojic. A určitě se bude na co dívat. Jména jako Sigismondi, Charvátová, Jančářová nám slibují krásný sportovní zážitek a velký boj o vítězství.

V EQUISERVIS CUPU se nám představí 8 dvojic. Zde je horkou favoritkou Hana Vašáryová.

V BECKMANN TROPHY JUNIOR se představí 6 dvojic. Kdo zvítězí. Marešová, Kučerová nebo Belozerski? Do bojů mohou samozřejmě zasáhnout také ostatní jezdkyně.

V BECKMANN TROPHY PONY se můžeme těšit na 4 dvojice včetně nejmladší (letošní mistryně republiky do 12-ti let) Sáry Vingrálkové a Emila.

Přijeďte fandit svým favoritům do Brna na Panskou líchu ve dnech 27.-29. září.

Předběžné startovní listiny budou zveřejněny v pondělí večer.