Notice: Undefined variable: _REQUEST in /var/www/clients/client20/web20/web/application/database/models/generated/BaseDb_Text.php on line 3

Členství v JK Panská lícha

24.1.2017
Členové JK Panská lícha, stále mnozí z Vás neodevzdali své aktuální kontakty! Prosím, učiňte tak co nejdříve!!!
e-mail, telefon, poštovní adresa zašlete na: info@panskalicha.cz

Letos bude prodlužování probíhat už nově přes Jezdecký informační systém (JIS) www.jezdectvi.org Vše musí prodloužit subjekt ČJF ve kterém jste zaregistrováni. Na těchto stránkách také zjistíte, zda již byla Vaše licence prodoužena.

Pokud chcete prodloužit členství a licence za JK Panská lícha, zašlete, prosím do 17.2.2017 poplatky na číslo účtu:150438980/0300 (majitel účtu: JK Panská lícha) Do poznámky napište, koho prodlužujete. Např. Sekaninová Julie, Don Johnson, Bak… Licence jezdce (kartička) už nebude existovat, stejně tak štítek o prodloužení licence koní do průkazu! Bez platby Vám licence nemůže bý prodloužena!

Členský příspěvek ČJF za osobu: 100,- Kč
Členský příspěvek JK Panská lícha: 100,- Kč

Licence jezdce do 18 let: 300,- Kč

Licence jezdce nad 18 let: 500,- Kč

Licence koně (pony): 500,- Kč

Ten, kdo nemá licenci nebo ji nechce prodlužovat, uhradí pouze členské příspěvky ČJF a JK Panská lícha (tj. celkem 200,- Kč)

Děkuji a v případě dotazů pište na: info@panskalicha.cz

 

 

5.1.2017

Prosíme všechny stávající a nové členy, aby zaslali do 19.1. 2017 na e-mail: info@panskalicha.cz své aktuální  telefonní číslo a mailovou adresu. Je to nutné pro doplnění včech údajů do nového Jezdecké informačního systému ČJF, přes který budeme vyřirovat všem členům členské příspěvky a licenční poplatky!

Děkujeme
Lenka SekaninováNaši partneři

 

BRNO

Podpora statutárního města Brna pro JK Panská lícha v roce 2020 na činnost a pořádání významné akce 482.000,- Kč

kam za sportem

jmk

Česká jezdecká federace

 

Zepiko

 

www.animalcake.cz

FEI


 Duchovar logo Espandr
jezdci.cz