2017

Datum
Disciplína  Obtížnost   Rozpis  Předběžné startky    Výsledky                    
1.4. Pony Games Cup I.kolo      
 15.4.
 ZZVJ
     
  16.4.  Skoky   Skoky 
  ZZ -L*
 ZDE  ZDE  ZDE
22.4. Pony  Dětský jezdecký den,  tentokrát vítání jara
 ZDE  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
 6.5.   Skoky Skokové závody                             
ZZ -L*,
Dětská pony tour 2017
 ZDE  
 21.5.  Skoky Skokové závody                              
ZZ -L*, pony
NP ČJF SKOKY
 ZDE  
 27.5.  

Mezinárodní mistrovství policice

     
2.-4.6.  Všestrannost  Zlatá podkova
ZK - CNC1*, pony
 ZDE

CROSS:

ZDE

 

Plánky cross
ZP, SP, BP+ZL, PONY+ZK, Z+SN

Plánky parkur
ZP, SP, BP+ZL, SN+Z, PONY+ZK

 Po drezuře:
ZK, Z, ZL, ZP, SP, BP, SN, PONY
MJMO
 10.-11.6.  Drezura  Český drezurní pohár

  ZDE  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
 16.-18.6.
 Drezura  Světový pohár, kvalifikce na ME a Světové hry
CDI-W/CDI3*-J-P-Ch
ZDE


SUNDAY

Pony, Children, Juniors, Small tour, CDI-W


SATURDAY

   Competition arena2
Pony, Children, Juniors

 

Competiton arena 1
Small tour, Big tour, GP for Free Style

 

FRIDAY
Competition arena2

Pony, Children

Competiton arena 1
Juniors, Small tour, Big tour

SUNDAY

Pony, Children, Juniors, Small tour, CDI-W

Sobota

Pony, Children, Juniors, Small tour, Big tour, Grand Prix - W  

Pátek

Pony, Children, Juniors, Small tour, Big tour

1.-2.7.  Drezury Přebor JmO, kvalifikace Donau Bohemia Trophy
 ZDE    
12.-16.7. Drezura, Paradrezura
MČR
 ZDE

 Sobota 15.7.
2. kolo mladí jezdci
2. kolo děti
Družstva 2. kolo
3.jezdci
2. jezdci 
1. jezdci
Para 2. kolo
I., II., III. GRADE
IV., V. GRADE
NEZAŘAZENÍ
3. kolo junioři ml.

 

CELKOVÉ
družstva
junioři mladší
děti
junioři starší
mladí jezdci
senioři malá
senioři velká

 

děti 1. kolo
junioři ml 1. kolo
junioři st. 1. kolo
mladí jezdci 1. kolo
senioři malá 1. kolo
senioři velká 1. kolo
družstva 1. kolo
1. jezdec, 2. jezdec, 2. jezdec  
Celkem po 1. kole

para 1. kolo
I., II., III. GRADE
IV., V. GRADE
NEZAŘAZENÍ

junioři ml 2. kolo
junioři st. 2. kolo
senioři malá 2. kolo
senioři velká 2. kolo

po 2. kole
junioři ml
junioři st.
senioři malá
senioři velká

Sobota 15.7.
2. kolo mladí jezdci
2. kolo děti
2. kolo para 1
2. kolo para 2
2. kolo para nezař.
3. kolo junioři ml.

po 2. kole
mladí jezdci
děti
para 1
para 2
para nezař.

26.-27.8. Drezura Otevřené závody, Finále Donau Bohemia Trophy

 ZDE

 ZDE  ZDE
 2.-3.9.  Všestrannost

 ZM - L*, pony

Šampionát veteránů, NP ČJF VŠESTRANNOST

ZDE

OFiCIÁLNÍ - DREZURA

1, 2, 3, 4, 5

 ZDE
 17.9.  Skoky Skokové závody                              
ZZ -L*
  ZDE  1, 2, 3, 4, 5

 7.10.  Skoky  Skokové závody
ZZ - L*
 ZDE  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
 14.10.   ZZVJ
   
 

 

 

2016

Datum    Disciplína  Obtížnost   Rozpis  Předběžné startky    Výsledky                    
9.4. Pony Games Cup II.kolo ZDE    
 16.4.
 ZZVJ
     
  17.4.  Skoky   ProfiEquisCup 
  ZZ -L*, pony
 ZDE  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
30.4. Pony   Druhý dětský jezdecký den,  tentokrát čarodějnický  ZDE    
 8.5.   Skoky ProfiEquisCup                                
ZZ -L*, pony stylšampionát
 ZDE  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Soutěže 2,3 budou rozděleny na mladší a starší kategorii!
1, 2a, 2b, 3a, 3b, 4, 5, 6, 7, 8, 9 
 14.-15.5.  Drezura Donau Bohemia Trophy
Drezurní pohár mládeže
Z - T, PONY

 ZDE

SCHEDULE

 1, 2b, 3, 4a, 4b, 4c, 5, 6, 7
Startovní listiny neděle
9, 10a, 10b, 11, 12, 13, 14

 1, 2b, 3, 4a, 4b, 4c, 5, 6, 7

9, 10a, 10b, 11a, 12, 13, 14

 22.5.  Skoky ProfiEquisCup                                
ZZ -L*, pony
   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 28.5.  

Mezinárodní mistrovství policice

     
3.-5.6.  Všestrannost  Zlatá podkova
ZK - CNC1*
 ZDE

ZP, SP, BP, SN, ZL, Z, ZK, PONY

Předběžné plánky cross:

ZP, SP, BP+SN+ZL, Z, ZK+PONY

Plánky parkury

ZP, SP, BP+SN+ZL, Z, ZK+PONY

Drezury:

ZP, SP, BP, SN, ZL, Z, ZK, PONY 

2. den

ZP, SP, BP, SN, ZL, Z, ZK, PONY

BP styl

PONY styl

Celkové výsledky:

ZP, SP, BP, SN, ZL, Z, ZK, PONY

 11.-12.6.  Drezura  Český drezurní pohár

 ZDE

Sobota - oficiální startky
1, 2a, 2b3b, 3c, 4a, 4b, 56

Neděle - oficiální startky
7, 8a, 8b, 9a, 9b, 10, 11, 12

Sobota:

1, 2a, 2b, 3b, 3c, 4a, 4b, 5, 6 

Neděle:

7, 8a, 8b, 9a, 9b, 10, 11, 12

 17.-19.6.
 Drezura  Světový pohár, kvalifikce na OH
CDI-W/CDI3*-J-P
 ZDE

FRIDAY

Pony Team, Prix St.Georges, Grand Prix, Junior Team

SATURDAY

Main arena:
Pony Individual, GP Special, Intermediate I, GP for GPFS,
Upper arena
Juniors Individual

SUNDAY
Pony Free style, Junior free style, IM free style, GP free style

FRIDAY
Pony Team, Prix St.Georges, Grand Prix, Junior Team

SATURDAY

Pony Individual, GP Special, Intermediate I, GP for GPFS,
Juniors Individual

SUNDAY

Pony FS
Juniors FS
IM FS
GP FS

 26.6.  Skoky  ProfiEquisCup                                
ZZ -L*
     
 3.8.  Skoky  KMK  Rozpis  1, 2, 3, 4, 5, 6
 1, 3, 4, 5
 27.-28.8.  Všestrannost  ZM - L*, pony

 

ROZPIS

SOBOTA (oficiální)
ZK, ZLP, Z, L, ZL

NEDĚLE (oficiální) ZK, ZLP, Z, L, ZL

Plánky parkurů:
ZK, ZLP, Z, L, ZL

Plánky cross:
ZK, ZLP, Z, L, ZL

Drezura:

ZK, ZLP, Z, L, ZL 

Po 1. dni:

ZK, ZLP, Z, L, ZL, Prostata cupMistrovství JmO

Celkové:

ZK, ZLP, Z, L, ZL, Prostata cup, Mistrovství JmO, Veteráni, Styl pony

 18.9.  Skoky  ProfiEquisCup                                
ZZ -L*, finále PONY
 ROZPIS  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 8.10.  Skoky  Finále ProfiEquisCup
ZZ - L*
 ROZPIS  ZDE  1, 2, 3a, 3b, 4, 5a, 5b, 6
 15.10.   ZZVJ
   
 

 

 


2015


DATUM DISCIPLÍNA
OBTÍŽNOST ROZPIS PŘEDBĚŽNÉ START. LISTINY VÝSLEDKY

26.4.

S - kvalifikace ProfiEquis Cup PONY, ZZ - L*

ROZPIS včetně SP

Pravidla

 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

10.5.

S - kvalifikace ProfiEquis Cup ZZ - S*
ROZPIS  1, 2, 3, 4, 5
 1, 2, 3, 4, 5

16.-17.5.

D - kvalifikace DBT, přebor JMO PONY, Z - TT

 ROZPIS

SCHEDULE

 Sobota:

Obdélník horní
1B, 2A, 2B, 3B

Obdélní dolní
3A, 4A, 4B, 5, 6

Neděle:

Obdélník horní
8, 9B

Obdélní dolní
10A, 10B, 11,12, 13

 Sobota:

1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 4B, 5, 6

Neděle:

8, 9B, 10A, 10B, 11, 12, 13

20.5.

S - kvalifikace KMK    ROZPIS  1, 2, 3, 4, 5, 6
 1, 2, 3, 4, 5+6

24.5.

S - kvalifikace ProfiEquis Cup PONY, ZZ - L*  ROZPIS  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
seznam koní dle čísel
 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

30.5.

Mezinár. mistrovství policie        

5.-7.6.

V - mezinár. závody + ZP, přebor JMO CCI1*, pony, ZK - CNC1*

 schedule CCI1*

ROZPIS ZP

 CCI1*

ZP, SP, BP, PONY, SN, ZK, ZL

Startovní listiny cross:

CCI1*, ZP, SP, BP, SN, ZL, PONY, ZK

Plánky Cross:
CCI1*, ZP, SP, BP, SN, ZL, PONY, ZK

Plánky parkur:
CCI1*, ZP, SP, BP, SN, ZL, PONY, ZK

Drezura:

CCI1*, ZP, SP, BP, SN, ZL, PONY, ZK

Po crosech:

SP, CCI1*, ZP, BP, SN, PONY, ZK, ZL

Celkové:

CCI1*, ZP, SP, BP, SN, Mistrovství JmO, ZL, ZK, PONY

13.-14.6.

D - kvalifikace ČDP Z - T  ROZPIS

Sobota
Horní obdélník
1, 2A, 2B, 3A

Dolní obdélník
3B, 4, 5, 6, 7

Neděle
Horní obdélník
8, 9A, 9B, 10A (finále ze soboty)

Dolní obdélník